Seminarai

Atverk SAVO Moteriškum slėpinius

Kviečia patirti Viešpaties vadovavimą per biblinių moterų gyvenimo slėpinius.  Seminarų ciklas „Atverk SAVO moteriškumo slėpinius“ atranda sąsajų su A.Grun ir L.Jarosh „Karalienė ir laukinė moteris“ idėjomis, tačiau nesilaikysime knygos turinio, suteikdamos laisvę Šventosios Dvasios judėjimui ir darbui mumyse.
 
Tiesiog privalai atrasti savyje tai, ko dar nesi atradusi!
Kad pajustum save vidumi
• Kad taptum vientisa
• Kad leistum sau išreikšti tai, kas nuslopinta
• Kad patirtum Šventosios Dvasios vadovavimą
• Kad pasijustum saugi tolesnėje gyvenimo kelionėje
 
Šių seminarų metu turėsi unikalią galimybę prisiliesti prie savyje glūdinčių lobių, patirti Biblinių moterų slėpinius ir pažinti save skirtingais aspektais.
 
Užsiėmimų datos:  susitikimai  nuo 18.00 – 20.00 val.  Jėzuitų gimnazijos koplyčioje šiomis dienomis:
  1. 2017 02 17   Viso ciklo pristatymas.
  2. 2017 03 03  ir 17 d.
  3. 2017 04 07  ir  21 d.
  4. 2017 05 05  ir 19 d.
  5. 2017 06 02  ir 16 d.

Lectio divina (kontempliatyviuosius užsiėmimus (lectio/meditatio) veda psichologė Nida Matiukienė

 Meditacinius maldos užsiėmimus (oratio/contemplatio) veda dvasinė ir psichologinė palydėtoja, kontempliacinės maldos mokytoja Erika Speičytė-Ruschhoff.
Kurso metu bus organizuojami išvykstamieji susitikimai su įdomiais žmonėmis, meno terapija, biblioterapija, kūno judesio terapija, šlovinimo vakarais ir filmų peržiūromis.
Kaina: 15 e.
SVARBU žinoti
Bręstanti moteris patiria begalinį džiaugsmą atkurdama savo asmenybę. Pažindama save tu patirsi vidinę ramybę ir tapsi atsparesnė kasdienei įtampai. Seną „aš“ vaizdą galėsi pakeisti nauju priimdama savo jausmus ir integruodama savyje neatskleistus bruožus. Tu gebėsi patirti laimės jausmą, nes jausiesi saugesnė būdama savimi ir drąsesnė reikšdama save santykiuose. Savasties pilnatvę išgyvensi atsiskleidusi visą moteriškumo pilnatvę, paremtą tikruoju dvasingumu.