Rekolekcijos

DYKUMOS REKOLEKCIJOS

Kovo 4 d. kviečiame į Gavėnios rekolekcijas, ruošiantis Velykų laikui.  Ypatinga aplinka ant kilimėlių, suteiks rekolekcijoms dykumos nuotaiką. Visą dieną skirsime savo gyvenimo sąsajoms su giliomis Kryžiaus kelio meditacijomis.

Rekolekcijas veda krikščioniškų meditacijos mokyklų asocijuota narė Erika Speičytė – Ruschhoff  ir psichologė Nida Matiukienė.

Gavėnia – 40 dienų laikas prieš Velykas. Istoriškai graik. „metanoia“- viso minimo laikotarpio esmė ir teologinė prasmė. Metanoia – tai atgaila, gyvenimo permąstymas ir vidinis pasikeitimas. Kitaip tariant, tai – atsivertimas, atsigręžimas, fizinis ir dvasinis vios žmogaus egzistencijos atgręžimas į Dievą.

Anto A.Grun, laikas yra duotybė. Žmogus negali valdyti laiko. Mūsų uždavinys – išgyventi šią akimirką su visu jos ypatingumu. Kiekvienas laikas yra geras. Reikia atsisakyti savojo laiko matavimo. Mūsų uždavinys suvokti  dabarties laiką kaip Dievo tvarkomą laiką. C.G.Jungas liturginius metus vadino „terapijos sistema“, turėdamas omenyje, kad  per bažnytines šventes prisiliečiame prie svarbiausių žmogaus sielai klausimų. Taip auga mūsų sąmoningumas Vis labiau artėjame prie tikrosios savasties. Liturginių metų šventės turi gilesnį pagrindą. Tai gamtos ritmas. Gamtos virsmas, skirtingi metų laikai kalba žmonėms apie jų pačių virsmą ir laikinumą, tapsmo savimi modelį. (Anzlem, Grun)

Kviečiame mėgautis nuostabiomis Gavėnios rekolekcijomis, kurių metu sudarbartintoje Kristaus kančioje patirsite savo sielos išgydymą.

Registruokis: https://docs.google.com/forms/d/1rHLLpn2K8JMFF55udeddRBA7GPU1RSPYdGjY_gITKe0/edit

Rekolekcijos

„Atverk SAVO Moteriškumo slėpinius“

Šventinės rekolekcijosAtverk SAVO Moteriškumo slėpinius„, pg. A.Grun ir L.Jarosh „Karalienė ir Laukinė moteris“ vyks

2017 m. gruodžio 1-3 dienomis Vilniuje.

Privilegija pasisemti daugiausia dvasinio patyrimo mėgausis tos, kurios ištisus metus nors kartą per mėnesį dalyvaus patyriminiuose seminaruose nuo 2017 m.  nuo vasario 2 d.  iki gruodžio 1 d.

Maldos seminarų ciklo kulminacija  švęsime rekolekcijomis:)

Registruokis: https://docs.google.com/forms/d/1MMLNSdr05-S1U6QgPs9Q-0822bH2HuYQDkxmn_GfRiI/edit

Rekolekcijos „Advento meditacijos“

candle-1428451_960_720

Palaimingas Adventas, kai ilgesingas laukimas persmelkia širdį meilės apstybe. Taip, tai Jis!  Nubuskime šiuo laikotarpiu vidiniam gyvenimui ir išgirskime beldimą į širdies duris. Iš visų minčių įsiklausykime į tą,  kuri nori įeiti ir gyventi manyje, nešdama ramybę, džiaugsmą ir teisumą. Tegul tokios mintys pripildo tavo sielą, tavo namus užlieja šviesa ir meile. Atmerk akis Jėzui, kuris ateina. Advento metu atsiveria dangus, belieka TAU atverti SAVO ŠIRDĮ.

Dovanok sau ADVENTO MEDITACIJŲ savaitgalį! 

Laukiame Tavęs turtingam ir prasmingam laikui 2016 m. gruodžio 3,4 d.  Šv.Jono Teologo vienuolyne, Marijos Namuose.

Registracija baigėsi. Kviečiame registruotis kitose programose:)